Czech Yacht – kapitánské kurzy a pronájem lodí

Využijte nabídku pronájmu lodi a vydejte se na cestu

Lákají vás výjimečné zážitky, které přináší plavba po moři? Ve společnosti Czech Yacht nabízíme kapitánské kurzy vedoucí k zisku kapitánského průkazu. Součástí našich služeb je také pronájem lodí – zajistíme pro vás zapůjčení plavidla podle vašeho výběru v mnoha zajímavých částech světa.

  • Kališnická 2889/14
  • Praha 3 - Žižkov
  • 130 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Staňte se kapitánem lodi – absolvujte kapitánské kurzy

Splňte si své mořeplavecké sny. Organizujeme týdenní kapitánské kurzy v Chorvatsku, které vám umožní získat kapitánský průkaz. Díky tomu budete moci vyrazit na moře v rekreačním či sportovním plavidle pod vlastním vedením. Kapitánský průkaz je uznáván mezinárodně a má neomezenou dobu platnosti.

Týdenní kapitánský kurz se skládá ze dvou hlavních částí: teoretické a praktické. V oblasti teorie získáte potřebné znalosti, které vám kupříkladu umožní správně obsluhovat lodní přístroje či zvládnou úskalí meteorologie.

praktické části kurzu se naučíte manévrovat v přístavu, plavit se na otevřeném moři a další nezbytné dovednosti. Praktické zkoušky absolvujete u českého jachetního instruktora. Plavidly využívanými k výcviku jsou plachetnice. Nabízíme také kurzy na katamarán.

Pronájem lodí mnoha různých typů na oblíbených místech

Chcete se vydat na moře a potřebujete zajistit pronájem lodi? Žádný problém – pronájem lodi vám zprostředkujeme v mnoha různých destinacích po celém světě, například v Řecku, Nizozemí, Thajsku či v Turecku. Spolu s lodí vám poskytneme také informace o kotvení v přístavech či o místních turistických lákadlech.

Nabízíme řadu rozličných typů plavidel, jako jsou plachetnice, motorové lodě, katamarány nebo škunery. Vhodnou loď vám dodáme nejen pro mořské, ale i pro říční plavby. Volba lodi je určující pro výši nákladů na plavbu.

Máte chuť objevovat moře i jejich pobřeží? Obraťte se na společnost Czech Yacht a vaše plavba může začít.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.